Aktualności

W połowie czerwca br. ogłoszona została lista firm najbardziej zaangażowanych na rzecz CSR w Polsce czyli Ranking Odpowiedzialnych Firm

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Zapewniamy, że dane osobowe pracowników, kandydatów i innych partnerów SumiRiko Poland Sp. z o.o. są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z prawem.

W chwili udostępnienia nam Państwa danych osobowych, ich Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest SumiRiko Poland Sp. z o. o. ul. 1 Maja 100, 32-340 Wolbrom, Poland.

We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem tych danych można skontaktować się z Administratorem poprzez dedykowany adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie pisząc na adres firmy.

SumiRiko Poland jest tegorocznym laureatem Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy, przyznawanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej.

16 października w Sali kinowej wolbromskiego Domu Kultury zapełniły się prawie wszystkie 382 miejsca. Wchodząca na sale młodzież od razu poczuła się jak przysłowiowa ryba w wodzie, przywitana kolofonami oraz muzyką, niczym na dyskotece.

Tatry to tajemnicze miejsce, które zachwyca swym pięknem. Powinniśmy dbać o to, aby były zachowane w niezmienionej postaci i przetrwały dla przyszłych pokoleń.

*Nazwa firmy oraz stanowiska obowiązujące w dniu wydarzenia.