Aktualności

Biały Listek CSR Polityki dla SumiRiko Poland w zestawieniu firm odpowiedzialnych społecznie za rok 2020. Mamy ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych. 

 

SumiRiko Poland otrzymało wyróżnienie w konkursie "Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej" w kategorii zakładów pracy zatrudniających powyżej 250 pracowników.

 

SumiRiko Poland została po raz czwarty wyróżniona „Białym Listkiem CSR Polityki” w corocznym przeglądzie podsumowującym dokonania firm w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju. 

W połowie czerwca br. ogłoszona została lista firm najbardziej zaangażowanych na rzecz CSR w Polsce czyli Ranking Odpowiedzialnych Firm 2018

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Zapewniamy, że dane osobowe pracowników, kandydatów i innych partnerów SumiRiko Poland Sp. z o.o. są bezpieczne i przetwarzane zgodnie z prawem.

W chwili udostępnienia nam Państwa danych osobowych, ich Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest SumiRiko Poland Sp. z o. o. ul. 1 Maja 100, 32-340 Wolbrom, Poland.

We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem tych danych można skontaktować się z Administratorem poprzez dedykowany adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie pisząc na adres firmy.

*Nazwa firmy oraz stanowiska obowiązujące w dniu wydarzenia.