Aktualności

16 października w Sali kinowej wolbromskiego Domu Kultury zapełniły się prawie wszystkie 382 miejsca. Wchodząca na sale młodzież od razu poczuła się jak przysłowiowa ryba w wodzie, przywitana kolofonami oraz muzyką, niczym na dyskotece.

Tatry to tajemnicze miejsce, które zachwyca swym pięknem. Powinniśmy dbać o to, aby były zachowane w niezmienionej postaci i przetrwały dla przyszłych pokoleń.

Czerwiec obfitował w naszej firmie w szkolne wycieczki.

W kwietniu 2017 r nasza firma została wyróżniona Białym Listkiem CSR przyznawanym przez tygodnik Polityka.

SumiRiko Poland już po raz drugi została wyróżniona „Białym Listkiem CSR Polityki” w corocznym przeglądzie podsumowującym dokonania firm w obszarze CSR (Corporate Social Responsiblity – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) i zrównoważonego rozwoju.

Bieszczadzka Locomotive of Business" award

Od 24 lutego 2017 nasza firma nazywa się SumiRiko Poland Sp. z o. o.

W dniu 1 października 2014 roku nasza macierzysta firma zmieniła nazwę z Tokai Rubber Industries LTD. na Sumitomo Riko Company Limited. Nowa nazwa łączy w sobie zaufaną, globalną markę „Sumitomo” z japońskim słowem „Riko” (fizyka, chemia i inżynieria), które symbolizuje kluczowe technologie stosowane przez nas. Podążając za tą wizją zdecydowaliśmy, że TRI Poland również zmieni nazwę w celu kreowania globalnej marki.

*Nazwa firmy oraz stanowiska obowiązujące w dniu wydarzenia.