W połowie czerwca br. ogłoszona została lista firm najbardziej zaangażowanych na rzecz CSR w Polsce czyli Ranking Odpowiedzialnych Firm przygotowany przez Deloitte, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Global Compact Network oraz przez Koźmiński Business Hub. Nasza firma brała udział w rankingu już po raz piąty, zaś bardzo cieszy fakt, że tym razem uplasowaliśmy się na 10 miejscu.

 W tym roku miała miejsce już XII edycja rankingu, do której swój udział zgłosiło 70 firm z całej Polski. W branży przemysłowej, do której zostaliśmy zaklasyfikowani zajęliśmy 5 miejsce (na 19 firm biorących udział w tym zestawieniu). Nasza firma podlegała ocenie w 4 kategoriach; odpowiedzialne prowadzenie biznesu, polityka zrównoważonego rozwoju, zarządzanie pozytywnym wpływem oraz wybrane wskaźniki odpowiedzialności (dotyczące wpływu na środowisko, zarządzania zasobami ludzkimi, etyki, compliance, zaangażowania społecznego).

 Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni w swych staraniach. Ranking Odpowiedzialnych firm jest narzędziem, które umożliwia firmie poddanie się zewnętrznej ocenie ekspertów, jest swoistym sprawdzianem postrzegania naszych działań na tle innych firm, umożliwiającym uporządkowanie i rozwój strategii odpowiedzialności biznesu wewnątrz firmy. Ranking Odpowiedzialnych Firm 2018 - Wyniki

 

 

*Nazwa firmy oraz stanowiska obowiązujące w dniu wydarzenia.