UWAGA!

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OGRANIZACJI PRACY W MIESIĄCU CZERWCU 2020 ROKU

Na mocy Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. COVID-19 oraz porozumienia z Członkami Zarządu NSZZ Solidarność, Zarząd SumiRiko Poland Sp. z o.o. podjął decyzję o uruchomieniu produkcji w miesiącu czerwcu 2020 roku, przy jednoczesnym obniżeniu wymiaru czasu pracy. Nowe zasady organizacji pracy będą obowiązywały przez cały miesiąc i dotyczą wszystkich pracowników.

W związku z powyższym, wszyscy pracownicy zobowiązani są do stawienia się do pracy, od 1 czerwca, zgodnie z obowiązującym ich harmonogramem czasu pracy.

Przypominamy, iż pracownicy są zobowiązani do informowania przełożonych o wszystkich nieobecnościach. Pracownicy mają obowiązek usprawiedliwiania nieobecności zgodnie z przyjętymi zasadami.

Jednocześnie informujemy, iż przełożeni: Supervisor lub Senior Lider właściwy dla danej zmiany będą przekazywać pracownikom informacje dotyczące zmian w harmonogramie czasu pracy (dni pracujące, dni wolne).

 

Kontakt z działem personalnym pod numerami telefonów:

Wolbrom (+48) 32 647 25 00 wew. 601 i 650

Zagórz (+48) 13 426 48 00

oraz mailowo:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*Nazwa firmy oraz stanowiska obowiązujące w dniu wydarzenia.