Aktualne oferty pracy

Inżynier Jakości z językiem niemieckim, Wolbrom

Zakres zadań

  • Obsługa  niemieckich klientów firmy, w tym utrzymywanie pierwszego kontaktu z klientem, udział w audytach, a także zarządzanie reklamacjami klientów
  • Udział w działaniach z zakresu doskonalenia jakości
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie istniejących i nowo wdrażanych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Wiedza z zakresu wymagań VDA, a także znajomość APQP, PPAP
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

 Specjalista ds. Jakości

Na zakres realizowanych zadań składać się będzie:

  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej.
  • Wsparcie organizacji audytów wewnętrznych.
  • Analizowaniu przyczyn reklamacji, inicjowanie działań zapobiegawczych.
  • Udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za FMEA i APQP.
  • Współpraca z klientami (firmy niemieckie) oraz centrum grupy Sumitomo Riko w Japonii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania: FMEA, APQP, PPAP, SPC.
  • Znajomość wymagań ISO/TS 16949, wskazana znajomość wymagań VDA.
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny.

Operator Produkcji w SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej
  • Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbanie o czystość na stanowisku
  • Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego
  • Skrupulatność, sumienność, kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę, początkowo przez agencję pracy tymczasowej, następnie dla najlepszych przejścia na zatrudnienie przez TRI (Poland) Sp. z o.o.
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość korzystania z oferty sportowo-kulturalnej typu: wstęp na pływalnię, siłownię, klub fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty

 Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

 Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Operator Produkcji w Oddziale SumiRiko Poland Sp. z o.o.
w Zagórzu koło Sanoka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie przynajmniej zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie.

ZAKRES ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
  • Dbanie o należyty stan parku maszynowego oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów.
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Administratorem danych jest SumiRiko Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy 1 Maja 100 w Wolbromiu. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne i konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Uwaga!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SumiRiko Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016.922, z dnia 28.06.2016r.)."

Podania bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SumitoRiko Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla potrzeb przyszłych i procesów rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.