Aktualne oferty pracy

 

 Aktualne oferty pracy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Operator Produkcji w Oddziale SumiRiko Poland Sp. z o.o.
w Zagórzu koło Sanoka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie przynajmniej zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie.

ZAKRES ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
  • Dbanie o należyty stan parku maszynowego oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów.
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Aplikuj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SumiRiko Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietni 2016 r.”

Administratorem danych jest SumiRiko Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy 1 Maja 100 w Wolbromiu. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne i konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Uwaga!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o., w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Podania bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o., również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.