Dla studentaTwoja ścieżka do kariery – to nazwa programu letnich praktyk studenckich organizowanych w SumiRiko Poland Sp. z o.o. Program skierowany jest do studentów IV lub V roku kierunków technicznych, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w dużej, międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej.

Zaproszenie do udziału w programie w szczególności kierowane jest do ambitnych, samodzielnych i głodnych wyzwań studentów, gotowych do odbycia bezpłatnej praktyki w wymiarze 1 miesiąca. Program praktyk realizowany jest w dwóch turach. Studenci mają możliwość udziału w lipcowej lub wrześniowej edycji programu.

W ramach praktyk, studenci zapoznają się z organizacją wybranych procesów firmy. Angażowani są w pracę działów odpowiedzialnych za: inżynierię produkcji, utrzymanie ruchu, zapewnienie jakości, zakupy, czy też planowanie produkcji. Ponadto studenci uczestniczą w ciekawych szkoleniach oraz warsztatach, ukierunkowanych na rozwój umiejętności interpersonalnych, czy też omówienie nowoczesnych metod i technik zarządzania. Zachęcamy by planując studenckie wakacje przeznaczyć jeden miesiąc na udział w programie „Twoja ścieżka do kariery”. To nie tylko dobry start kariery zawodowej, to przede wszystkim inwestycja, która z pewnością wielokrotnie zwróci się w przyszłości.

Wszyscy zainteresowani udziałem w programie „Twoja ścieżka do kariery” proszeni są o przesyłanie swoich aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdego roku podania przyjmowane są do 1 czerwca. Do udziału w programie zaproszeni zostają wybrani w trakcie procesu rekrutacji kandydaci.

Pobierz broszurę „Twoja ścieżka do kariery” (pdf)