Recruitment processRecruitment process

Kilka słów o rekrutacji:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu prosimy o przesyłanie podań na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Zagórzu prosimy o przesyłanie podań na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadesłane podania trafiają do Naszej bazy danych. W przypadku powstania możliwości zatrudnienia kontaktujemy się z osobami, których doświadczenie i umiejętności odpowiadają wymaganiom stawianym na danym stanowisku. Na proces rekrutacji składa się rozmowa o dotychczasowej karierze zawodowej i przyczynach zainteresowania zatrudnieniem w SumiRiko Poland.

Ponadto osoby ubiegające się o prace na stanowisku operatora linii produkcyjnej przechodzą testy sprawdzające podstawowe zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia. Rozmowa kwalifikacyjna i testy praktyczne prowadzone są przez pracowników Działu Personalnego w siedzibie firmy.

Administratorem danych jest SumiRiko Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy 1 Maja 100 w Wolbromiu. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne i konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Uwaga!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SumiRiko Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016.922, z dnia 28.06.2016r.)."

Podania bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SumitoRiko Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla potrzeb przyszłych i procesów rekrutacji. 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.