Jako członek Grupy Sumitomo Riko, SumiRiko Poland prowadzi działalność biznesową w oparciu o "Zasady prowadzenia działalności Sumitomo" i "Filozofia Zarządzania Grupy Sumitomo Riko” jak również "Globalny Kodeks Postępowania".

Globalny Kodeks Postępowania (pdf) Karta Postępowania Grupy Sumitomo Riko (pdf)

Wartości korporacyjne SumiRiko Poland

Wartości korporacyjne SumiRiko Poland oparte są na czterech filarach: bezpieczne miejsce pracy, ochrona środowiska, jakość naszych produktów oraz działania na rzecz lokalnej społeczności.

Wartości korporacyjne

Fundamentem naszych działań jest poszanowanie praw człowieka oraz przestrzeganie przepisów ustawowych, wykonawczych jak również przestrzeganie międzynarodowych kodeksów postępowania a więc COMPLIANCE.

Interesariusze SumiRiko Poland

Zgodnie z wartościami korporacyjnymi, jak opisano powyżej, oraz w oparciu o Kodeksie Postępowania Grupy Sumitomo Riko, SumiRiko Poland zdefiniowała swoich głównych interesariuszy:

Interesariusze TRI (POLAND)

 

Skrócony Raport Społeczny SumiRiko Poland

Skrócony Raport Społeczny (pdf)  - to tutaj możecie Państwo zapoznać się z naszym podejściem do społecznej odpowiedzialności, dowiedzieć się, jakie są nasze cele oraz co robimy i jakie są tego efekty. Raport ten jest również dla nas cennym źródłem informacji w zakresie identyfikacji naszych słabych i mocnych stron oraz możliwości rozwoju i weryfikacji wyznaczonych celów.

 

Wszelkie pytania dot. Odpowiedzialności Społecznej fabryki należy kierować do:

Anna Patela 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.